Arama yapacağınız kelimeleri yazdıktan sonra Enter, çıkmak için ise Esc düğmesine basınız.

Hakkımda


Ümit BüyükyıldırımÇocukluğundam itibaren bilim ve teknolojiyle hep ilgili oldum. Bilişim ve İnternet teknolojileri sektöründeki üretkenliğe 2000 yılında grafiker olarak başladım. 2000 yılı sonunda IBM Türk’ten ayrılarak serbest olarak web projeleri üretmeye başladım. 2005 yılında kendi kurduğum Infranet Bilişim’de çok sayıda proje ürettim. 2009 yılında Index Grup firması Datagate’te e-ticaret yöneticisi olarak çalışmaya başladım. Bu süreçte hep Index Grup projeleri, hem de grup ceo’su Erol Bilecik‘in özel dijital projelerinde yer aldım.

Sektörde 15 yılı aşkın bir sürelik geçmişimde, sayısız proje ve uygulamayı hayata geçirdim veya bu projelerde yer aldım. Önlisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde, Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü ile tamamladım.

Bilişim ve İnternet teknolojileri sektöründe 15 yılı aşkın geçmiş, sayısız proje ve uygulamanın getirdiği tecrübe ile modern, yaratıcı ve verimli çözümler üzerinde çalışmayı ilke edindim.

Şu an kurucu ortağı olduğum TekServis girişiminin faaliyetlerini ve ayrıca 2002 yılından bu yana da kendi kurduğum Türkçe içerikli bilim portalı Bilim.org sitesinin yönetimini sürdürüyorum.

Ümit Büyükyıldırım / Girişim Fabrikası - Turkcell &GBA Sunumı

Ümit Büyükyıldırım / Girişim Fabrikası – Turkcell &GBA Sunumı

CV – İnfografik

İnfografik CV

 

Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret

yeni-baslayanlar-icin-eticaret-kapak

 

İndex Grup Faaliyetlerim – İnfografik

İndex Grup Faaliyetlerim 2009-2013 İnfografik

+ Yorum bulunmuyor

Yorum Yaz