Emarsys Türkiye “Big Data” etkinliği


Müşteri bağlılığı konusunda hizmet veren Avusturya merkezli Emarsys Türkiye’nin Big Data konulu son etkinliğinde katılımcılara “Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret Kitabı” dağıtıldı. E-Ticaret ve pazarlama dünyasından her ay farklı bir konu ve konuklarla geçekleştirilen etkinliklerin sonuncusu 26 Ocak gecesi Taksim Point otelde yapıldı.

Katılımcılar

North Atlantic Consulting Group’tan Kerem Topuz, Turkcell Kurumsal Pazarlama direktörü Neslihan Uçar ve Microsoft Türkiye Bulut ve İş Platformları direktörü Gökben Utkun’un katılımı ile gerçekleşen Big Data konulu etkinliği 150’yi aşkın katılımcı takip etti.

Aralık ayında ilk olarak mobil teknolojiler konulu Emarsys Türkiye etkinliğinde 10 adet kitap dağıtımı ile gerçekleştirdiğimiz faaliyetimizi bu sefer tüm katılımcıları kapsayacak şekilde genişletmiş olduk. Organizasyon öncesinde dağıtım için gerekli imkanları sağlayan ve etkinlik sırasında sunumunda bana ve kitabıma yer veren Emarsys Türkiye ülke müdürü Murat Erdör‘e çok teşekkür ediyorum.

Etkinlik öncesi kitabımın dağıtımı ile ilgili olarak bana destek olan Şahin Seçil, eşi Dilek Akgül ve eGirişim blogu kurucusu Hilmi Öğütçü’ye çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız 🙂

+ Yorum bulunmuyor

Yorum Yaz