SEO Rehberi 2019 [e-kitap]

SEO Rehberi 2019 [e-kitap]


SEO çok dinamik bir alan ve kendi başına uzmanlık gerektiriyor. Her dijital pazarlamacının da belli bir düzeyde SEO kavramlarına ve yol haritasına hakim olması gerektiğinden hareketle bilgilerimi 2019 için güncellemek amacıyla başlangıçta kendim için hazırladığım bu kaynağı herkesin kullanımına açmaya karar verdim.

Rehberi oluştururken yerli ve yabancı SEO blogları, Youtube videoları, Twitter kaynakları ve kendi deneyimlerimden yararlandım.

SEO Rehberi 2019 kimler için uygun?

Bu kaynak, SEO’yu sıfırdan başlamak isteyenler veya belli bir düzeyde uğraşanlar için yol haritası niteliğindedir. Bu rehberi, bir kitap gibi tüm süreci başından sonuna adım adım anlatan bir kurgu yerine modüler bir başvuru kaynağı ve kılavuz şeklinde tasarladım.

Bu rehber sizi SEO uzmanı yapmaz ancak belli bir düzeyde, bilinçli bir şekilde SEO çalışmaları yapabilmeniz için gerekli başlangıç bilgilerine derli toplu ve sistematik bir formatta ulaşmanızı sağlar.

Yaklaşık 3MB boyutundaki 165 sayfalık bu ücretsiz PDF e-kitaba aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

Yorum Yaz
  1. 1
    Ali KILIÇ

    Çok teşekkürler. Emeğinize sağlık. Çok derli toplu bir kaynak hazırlamışsınız. Her seviyede başucu kaynağı olacaktır.

  2. 2
    A . Ceylan GEÇYOL

    Seo kitabınız çok itinalı yazılmış. Teşekkürler. Meraklı bir kişiliğim olduğu için E Ticaret kitabınızıda edinmek istiyorum.

+ Leave a Comment