Yeni Girişimim: TekServis

Yeni Girişimim: TekServis


Bir önceki yazımda internet üzerinden fiziki ürün satmanın zorluklarına değinmiş ve neden SaaS projelerine odaklandığımdan bahsetmiştim. Daha önce de belirttiğim gibi, kendi şartlarıma vizyonuma en yakın iş modeli olarak uzun bir süredir Saas projelerine odaklanıyorum. Son dönemde yeni bir girişimi hayata geçirmek için tamamlayıcı bir ekip oluşturmam gerekiyordu. Özellikle Doğuş Grubu’na sayısız proje yapan Krank Digital’in kurucusu, tecrübeli yazılımcı Bekir Topuz ile bir araya gelerek, Reengen kurucu ortaklarından Şahin Çağlayan’ın da desteğini alarak TekServis projesini kısa sürede hayata geçirdik.

TekServis, bizim daha sonra hayata geçirmeyi düşündüğümüz birkaç Saas projesinden ilki. Şu an beta aşamasındaki TekServis, müşteri deneyimleri ve geri dönüşleri dikkate alınarak geliştirilecek. Beta süreci boyunca kullanımının ücretsiz olduğu TekServis ile amacımız, Türkiye’de hizmet veren küçük ve orta ölçekli teknik servis firmalarının operasyonel süreçlerini kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek.

TekServis

TekServis, kısaca bulut tabanlı arıza takibi ve servis yönetimi yazılımı. Piyasada varolan masaüstü arıza takibi programlarından çok daha ekonomik, pratik ve güncel bir çözüm. TekServis’le ilgili olarak genel bilgilere aşağdaki sunumdan ulaşabilirsiniz.

TekServis’le ilgili olarak podcast yayınıyla tanıtımının yapıldığı TeknoSeyir haftalık gündem değerlendirmesine buradan ulaşabilirsiniz.

+ Yorum bulunmuyor

Yorum Yaz